Jeżeli znaczna część uczestników wesela przyjechała z daleka lub gdy z innych powodów potrzebne będą miejsca noclegowe, odpowiednio przygotowany dom weselny pomoże również w zorganizowaniu noclegu. Szukając odpowiedniej sali weselnej warto zwrócić uwagę, czy wybrany przez Państwa obiekt to dobre miejsce na odpoczynek po weselnym ucztowaniu.

Noclegi – to także można powierzyć domowi weselnemu

Decydując się na pobyt w hotelu i rezerwację miejsc dla Państwa gości, z pewnością należy zapytać o zagadnienia, które sprzyjają wygodzie oraz dobremu samopoczuciu.

  • Odległość hotelu od domu weselnego

Zdarza się, że sala weselna i miejsca noclegowe znajdują się w dwóch oddalonych od siebie budynkach, natomiast znacznie częściej wszystkie budynki oraz pomieszczenia należą do jednego kompleksu, zamkniętego dla osób z zewnątrz na czas trwania wesela.

  • Obecność apartamentu dla Nowożeńców

Jeżeli Państwo również decydujecie się spędzić noc w hotelu, czas ten powinien mieć odpowiednią oprawę. Poza wysokim standardem pokoju ważne są również nastrojowe dodatki, takie jak płatki róż, szampan, dobre wino. O całość zadba obsługa.

  • Pokoje dla rodzin z dziećmi

Dzieci często są gośćmi na weselach i o nich również należy pomyśleć pod kątem wygody snu. W wersji dla najmłodszych może to być dostawione łóżeczko dziecięce, a dla starszych dzieci tapczany lub rozkładane fotele (tzw. dostawki).

  • Z czego można korzystać na terenie obiektu

Gdy do dyspozycji gości jest restauracja, SPA lub inne opcje, będzie to ukłon w stronę osób, które wstają wcześnie i chciałyby jeszcze skorzystać z obiektowych atrakcji. Zamiast spędzać czas przed telewizorem w hotelowym pokoju, można wtedy wybrać spośród innych możliwości.

Czas trwania doby hotelowej

Doba hotelowa trwa zazwyczaj krócej niż dobę (na przykład od godziny 14:00 do 11:00 następnego dnia) z przyczyn organizacyjnych. Obsługa potrzebuje czasu, aby przygotować pokoje na przyjęcie kolejnych gości, lecz po weselach pośpiech nie jest wskazany i warto zarezerwować o jedną dobę hotelową więcej, nawet jeśli nie zostanie ona w pełni wykorzystana.

Wizytówka hotelu z salą weselną

Przed zakwaterowaniem Państwa gości należy zapytać jeszcze na etapie rezerwowania sali weselnej, ile kluczy przypada na dany pokój. Ma to znaczenie chociażby w sytuacji, gdy rodzice z młodszymi dziećmi pójdą do restauracji na śniadanie, a w pokoju zostaną inne osoby, które zechcą wyjść nieco później.

Dodatkowe udogodnienia hotelowe z wynajmem sali weselnej

Kompleks weselno-wypoczynkowy cieszący się uznaniem gości stanowi połączenie funkcjonalności miejsc i profesjonalizmu obsługi. W hotelu przynależącym do domu weselnego często jeszcze przez kilka dni po weselu przebywają Nowożeńcy lub ich goście, dlatego mile widziane będą:

  • dostęp do Internetu przez Wi-Fi,
  • bliskość atrakcji turystycznych, takich jak las, czy jezioro,
  • możliwość przygotowania grilla lub ogniska,
  • taras widokowy, gdy otoczenie sali weselnej jest spokojne i sielskie.

Znając swoich gości, będziecie Państwo najlepiej wiedzieć, jakie udogodnienia i atrakcje okażą się najbardziej pożądane.

Dom weselny w pobliżu Białegostoku – miejsce pełne radości

Prowadząc Lipowy Most nieustannie mamy możliwość tworzenia wraz z Nowożeńcami atmosfery ich wyjątkowego dnia, lecz pamiętamy również o sprawach bardziej przyziemnych. Z usług domu weselnego oraz noclegów chętnie korzystają osoby, które chcą nieco przedłużyć klimat wesel, zanim przyjdzie czas powrotu do pracy, czy nauki.

Chętnie pomożemy również Państwu – w zakładce „Kontakt” znajdują się wszystkie niezbędne dane.

Menu