Wesele to już w swojej pierwotnej wersji wyjątkowa impreza lub nieco bardziej kameralne przyjęcie, lecz zawsze w odpowiedniej atmosferze. Aby dodatkowo uświetnić sobie i swoim gościom czas spędzony w domu weselnym, Nowożeńcy często decydują się na wzbogacenie planu wesela o ciekawe innowacje. Co może sprawdzić się właśnie na Państwa przyjęciu? Oto kilka przykładów.

Pomoc w organizowaniu od załogi domu weselnego

Potencjał wybranej sali weselnej obejmuje nie tylko jej standardowe przeznaczenie, lecz również możliwość wykorzystania przestrzeni na niecodzienne urozmaicenia czasu trwania wesel. Poza znanymi opcjami, dostępnych jest klika ciekawych nowości.

  1. MOBILNY BAR KAWOWY. Kawa jest nieodłącznym elementem każdego wesela, idealnie uzupełnia dania deserowe, dodaje energii. Gdy na Państwa weselu zamiast gastronomicznych termosów pojawi się mobilny bar kawowy z profesjonalnym baristą, z pewnością znajdą się chętni na delikatne cappuccino, czy prawdziwe podwójne espresso.
  2. LODY TAJSKIE. Mnóstwo smaków, kolorów i dodatków, wszystko w zrolowanej formie. Stanowisko z blatem mroźniczym, szatkowanie składników, rolowanie i dekorowanie gotowych porcji to pokaz, na który patrzy się z przyjemnością. Ciekawa jest też forma podania – specjalne kubeczki, z których można wygodnie jeść.
  3. MALOWANIE PIASKIEM I ŚWIATŁEM. To nie tylko ciekawy sposób na urozmaicenie wesela, lecz również intrygująca forma pokazania określonych wydarzeń lub złożenia podziękowań. Przykłady? Historia Państwa Młodych malowana kolorowanymi światłami lub podziękowania dla rodziców, uchwycone w piaskowe obrazy tworzone na żywo.
  4. TEATR OGNIA „FIRESHOW”. Wyłącznie w wersji outdoor, najlepiej po zmroku dla lepszych efektów wizualnych. Władanie ogniem ma niezwykle ciekawy wymiar, a mistrzowie tej sztuki potrafią przygotować pokaz, wobec którego trudno pozostać obojętnym. Zwieńczeniem może być wypisanie imion Nowożeńców ogniem na powietrzu.

Osoba, która będzie ustalać z Państwem szczegóły z ramienia domu weselnego oceni, czy dana atrakcja może bez przeszkód znaleźć się w planie przyjęcia. Wystarczy, że sala weselna i teren obiektu zostaną odpowiednio przygotowane, aby zrealizować wesele Państwa marzeń.

Atrakcje znane i nadal chętnie wybierane

Prowadząc dom weselny mamy okazję wielokrotnie oglądać znane od lat urozmaicenia, lecz w nowym wydaniu. Do kanonu zaliczyć można przede wszystkim:

  • pokaz iluzjonisty – od intrygujących karcianych sztuczek poprzez iluzję sceniczną po tak zwaną mikroiluzję, wykonywaną na przykład tuż przy stolikach gości,
  • fotobudki – nowe, ciekawe tła zdjęć, mnóstwo atrakcyjnych dodatków ponadczasowych lub z danej epoki, wiele zdjęć w krótkim czasie, czyli rozrywka na miarę czasów,
  • magia dla dzieci – jeżeli na sali weselnej znajdują się dzieci, warto pomyśleć o wizycie czarodzieja, dzięki któremu w kapeluszu pojawi się królik, a z jednej zwykłej chustki powstanie długa, kolorowa lina.

Przed zaplanowaniem konkretnej atrakcji należy sprawdzić, czy w sali weselnej znajdzie się miejsce na jej wykonanie.

Dzieci na sali weselnej w Lipowym Moście

W naszym domu weselnym spełniamy oczekiwania Nowożeńców

Prowadzenie domu weselnego jest motywacją do utrzymywania wysokich standardów zarówno w kwestii przygotowania sali weselnej, jak też obsługi wesel oraz zwiększania możliwości wprowadzania dodatkowych atrakcji na niemal dowolną imprezę. Mając doświadczenie także w obsłudze gości restauracji oraz hotelu, oferujemy wszechstronne działania, przejmując na siebie wszystkie zmagania organizacyjne.

Lipowy Most jest odpowiedzią na Państwa pytania.

Menu